Yeni Google Earth, 18 Nisan’da Geliyor!

15 Nis

Google Earth, 18 Nisan tarihinde büyük değişimlerle geliyor. Google, yeni Google Earth’te ne gibi yenilikler olacağını açıklamamış olsa da birtakım tahminler mevcut.

Dünyada en çok ziyaret edilen sitelerden biri olan Google, arama motoru olarak başladığı serüveninde gittikçe daha fazla hizmet sunarak devam etmekte. Bu hizmetlerinden bir tanesi de Google Earth. Google, verdiği hizmetlerin kalitesini artırmak adına da bazen değişikliklere gidiyor. İşte bu değişikliklerden bir tanesi de 18 Nisan tarihinde Google Earth’te olacak.

VR Desteği Olabilir

Google’ın yaptığı açıklamaya göre, 18 Nisan tarihinde Google Earth, “yeni Google Earth” ismiyle yeniden duyurulacak. Google, “yeni Google Earth” ile ilgili değişiklikleri henüz açıklamasa da bazı tahminler internette dolaşıyor. Bunlar arasında, Google’ın Google Earth tasarımını bütünüyle değiştirmesi ve bu yolla programı daha fazla kullanıcı dostu yapması var. Ayrıca Google Earth’e VR desteğinin de gelmesi yapılan tahminler arasında.

Google’ın 2004 yılında kurduğu Google Earth, gittikçe daha iyi kalitede hizmet vermesiyle bu alandaki liderliği her daim zorlamaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir