Xiaomi, Çekmeyen Kablosuz İnternete Çözüm Üretti

15 Nis

Kablosuz ağ kullanımında, modemle aradaki uzak mesafe veya kalın duvarlar nedeniyle yaşanan bağlantı problemlerini Xiaomi Mi WiFi 2 adı verilen sinyal güçlendirici ile çözebilirsiniz.

Mi WiFi 2, çalışma prensibi olarak modemden aldığı sinyali kullanarak modemin bağlantısını daha güçlü bir kablosuz ağ ile servis ediyor. Mi WiFi 2 internetin tek çizgi çektiği hallerde bile bağlantının hızını ciddi şekilde arttırarak ping sürelerini de önemli ölçüde düşürebiliyor.

Mi WiFi 2 cihazıyla oluşturulan ağ için ayrıca yeni bir ad ve şifre de seçebilirsiniz. Bir önceki versiyonunun üstüne koyarak bu versiyonda Mi WiFi 2, 300 Mbps’ye varan aktarım hızı ve aynı anda yirmi tane cihazın bağlantı desteğini de mümkün kılıyor.

Basit Kurulum

Benzerlerinden farklı olarak teknik bir deneyim veya herhangi bir uzmanlık gerektirmeyen kurulumunu akıllı telefonunuz ile saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Kurulum MiHome mobil uygulaması üstünden yapılıyor. Yerleşik ağa bağlanma, sonrasında yeni ağ için ad ve şifre belirleme süreçlerinden oluşan kurulum kısmının ardından uygulamayı telefonunuzdan silebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir