Rising Storm 2: Vietnam’dan Açıklama

30 Nis

Henüz resmi çıkış tarihi belli olmayan Rising Storm 2: Vietnam Steam üzerinden ön siparişleri almaya başladı.

Kırmızı Orkestra, Vietnam’ı ele geçirdi; 64 oyuncuya kadar olan MP maçlarına, 16 kişilik Çatışma Modu, M16, M79, Hueys ve saldırı helikopterleri, AK, av tüfeği, parmak-atıcı maden, tripwires ve tüneller. Rising Storm 2: Vietnam’da karakter özelleştirme de mümkün. An itibariyle Steam’den ön siparişler de başladı.

Ne Zaman Piyasaya Sürülecek

Rising Storm 2: Vietnam’ın bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi düşünülse de henüz kesin çıkış tarihi belirlenmiş değil. Rising Storm 2: Vietnam’ın bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi düşünüldüğünün kanıtlarından biri de Tripwire Interactive’in Steam’deki savaş atıcısının ön siparişlerini açmış olması.

Rising Storm 2: Vietnam normal sürümünün yanı sıra bir de Digital Deluxe Edition ile piyasaya sürülecek. Normal sürüm standart sürüm olacak, Digital Deluxe Edition’da ise bazı bonuslar bulunacak. Hem Kuzey Vietnamlılar hem de Amerika Birleşik Devletleri fraksiyonları için “Kamuflaj” ve “Boonie şapkası” şeklinde iki özel ögenin yanı sıra dört kozmetik öge kilidi de bu bonuslara dahildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir