Projelere Derman Olan Oluşum: Çay Kahve İnsan

5 May

Proje üreten girişimci biriyseniz fakat yatırımcı sıkıntısı çekiyorsanız bu proje tam size fayda sağlayacak şekilde tasarlandı.

Türkiye’de Girişimciliğin Önemi

Türkiye işsizlik oranı çok yüksek olan bir ülke olduğundan hem ekonomiye katkı sağlamak hem de yeni iş alanlarıyla beraber istihdam sağlamak açısından bu tür projeler için çok uygun bir yer. Özel sektörün yanı sıra devlet de girişimcilik faaliyetlerini destekliyor ve bilinçli girişimciler yetiştirmeyi amaçlayarak bu alandaki çalışmalarını hızla arttırıyor.

Dünya ekonomisinin 2007 yılından beri yer yer kötüye gitmesidoğal olarak Türkiye’yi de etkilemektedir. Ticareti girişim yoluyla geliştirmeye çalışılmış ve girişimcilik önündeki engeller kaldırılmaya çalışılmıştır.

Çay Kahve İnsan Projesi

2016 yılında Çay Kahve İnsan’ı kuran Tarık Çayır bu yönde büyük katkı sağlamış oldu. Başarı ve başarısızlık hikayelerinin paylaşıldığı bu platformda şimdiye dek 40 girişime imkan sağlandı ve toplamda 85 video ile hikayeler girişimcilerle paylaşıldı. Siz de ihtiyaç duyuyorsanız Youtube kanalından ya da diğer sosyal medya uzantılarından Çay Kahve İnsan’ı takip edebilirsiniz. İnternet sitesinden de başvuru formu doldurarak girişiminizi sunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir