Ortamın Havasını Stor Perdeler ile Değiştirin

20 Şub

İş yerlerinde, evlerimizde, gittiğimiz bir mekanda, arkadaşlarımızla yaptığımız ev oturmalarında, bayram ziyaretlerimizde, ilk kez bulunduğumuz bir ortamda gözümüzün ilk takıldığı yer neresidir? Bu sorunun cevabına türk kadınlarının çoğu temizlik, stor perdeler, düzen ve renkler olarak cevap verdi. Kim ne derse desin biz kadınlar için stor perdeler evlerimizin en önemli aksesuarlardandır. Ortamı bir anda görseli ve renkleriyle farklı bir atmosfere büründürmeyi, en ihtişamlı görüntüye dönüştürmeyi başarabilirler. Öyle ki bazı mekanlarda, cam olmadığı halde stor perde, sadece aksesuar amaçlı görseli güçlendirmek adına kullanılabilir.

Stor perde günümüz de sadece bir şeyi gizlemek veya ışığı engellemek için kullanılan malzeme olmaktan çıkmış durumdadır. Eskilerin hatta bizlerin bile halen alışkanlığıdır bu. Akşam dışarıdan evimizin içi görünmesin diye kullanırdık perdelerimizi. Işıklar açılır, stor perdeler kapanırdı. Artık günümüzde bir çok şeyin değiştiği gibi perdeler, hem evlerin vazgeçilmez aksesuarı hem de akşam olup ışıklar açıldığın da yine evlerimizin içi görünmesin diye kullandığımız korunma kalkanımız haline geldi. Hemde en uygun stor perde fiyatları 2016 yılın da, dilediğiniz modellerle birlikte. Yeni bir eve taşındığınız da aklınıza ilk gelen nedir? Tabi ki önce stor perdeleri takalım, kimse evi boş sanmasın. Hepimiz istem dışı düşünürüz bunu öyle değil mi? Farkında olmadan bilinçaltımızda aslında önemsiz gibi görünen ya da sadece kadınların ilgi alanı olarak bilenen perdelerin kadın, erkek ayırt etmeden beynimiz de bu şekilde yer etmesi uzun uzun düşünsek de akıl sır etmez bir durum gibi gözüküyor. Aslın da hiçte öyle değil.

Üzerimize giydiğimiz kıyafetler, özenle yaptığımız makyaj, uyum içinde olmasını istediğimiz ayakkabı ve çantamız, saçımız ve hatta konuşmamız, tüm cümlelerimiz. Tüm bunlar nasıl bizleri ve kişiliğimizi ortaya koyuyorsa, evlerimizin de en önemli aksesuarı olan stor perdelerimiz için de asla aksi düşünülemez. Modayı takip edin. Tekstil modası hızla ilerliyor ve gelişiyor. Kendinize ve fikirlerinize güvenin. En güzel ve en eğlenceli kısım ise evlerinizin tüm organizasyonu sizlerin elin de milyonlarca stor perde çeşitleri arasından yapacağınız tüm seçimler, içinizin aynası olarak çıkacaktır karşınıza emin olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir