Kylie Jenner’ın Yaptığı Paylaşımlarda Photoshop Kullandığı İddia Edildi

17 Nis

Birçok ünlü sima sosyal paylaşım platformları üzerinden birçok fotoğraf paylaşıyor. Bu platformlardan en çok kullanılanlardan birisi de Snapchat. Geçtiğimiz günlerde Snapchat üzerinden video paylaşan moda dünyası ünlüsü Kylie Jenner videosunda bel kısmında orantısızlık olduğu iddiası magazin basınında bomba etkisi yaptı.

 

KYLLİE JENNER FOTOŞOP MU KULLANIYOR
19 yaşında olmasına rağmen Kardashian ailesinin sahip olduğu ünle göz önüne çıkan Kylie Jenner adından oldukça fazla söz ettiriyor. Son yaptığı snapchat paylaşımında hayranlarının dikkati üzerine ortaya çıkan orantısızlık ünlü yıldızın photoshop kullandığını açık bir şekilde gözler önüne sermişe benziyor. Videoda belin iki tarafı arasında var olan orantısızlık bulunduğu görülen video sonrası takipçilerinden gelen eleştiriler durmak bilmiyor.
Instagram takipçi sayısı Türkiye nüfusundan fazla toplam 92.6 milyon olan genç yıldıza “Neden diğer ergen genç kızlar gibi photoshop yaptığını kabul etmiyorsun?”, “Vücudunu sevmeyi öğrenmelisin.” gibi mesajlar gönderilmekte. Herhangi bir açıklama yapmayan genç yıldızın suskunluğu photoshop iddiasının doğru olduğunu düşündürmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir