iPhone 8’de Dikey Kamera Mı Olacak?

20 May

Diğer tüm teknolojik ürünler, telefon markaları gibi iPhone’un da daha 7 si eskimemişken 8.sini çıkarmayı planladığını biliyoruz. iPhone’un 10. yılı olması sebebiyle bir çok yeni özelliğe sahip olup fazlasıyla donanımlı bir halde karşımıza çıkacağını tahmin ediyoruz. Hatta çok daha değişik yeni bir isim ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Dikey Kameralı iPhone 8 Kılıfı

Apple şirketi tarafından üretilmeyen fakat henüz telefonun kendisi çıkmadan üretilen kılıfa göre iPhone 8’in çift arka kamerası olması bekleniyor. Daha önce de telefonlarla ilgili haberleri sızdırmasıyla bilinen KK Sneak Leaks, Twitter hesabından dikey kameralı iPhone 8 kılıfı fotoğrafı paylaştı. Bilgi doğru ise bu demektir ki iPhone 8 dikey olarak çift arka kameraya sahip olacak.

Yeni iPhone 8 Nasıl Olacak?

Fotoğraflardaki iPhone 7 Plus yatay hizalamaya sahipti, derinliği arttırmak amacıyla dikey hizalama da eklenince çok daha güzel fotoğraflar çekilebilecek. Kılıftan anlaşıldığı üzere yan tuşlarda herhangi bir değişiklik görünmüyor. Yeni iPhone 8 arkasında parmak izi sistemi bulundurmuyor.. Kablosuz olarak şarj edilebilme özelliğinin olacağı da söylentiler arasında.

One thought on “iPhone 8’de Dikey Kamera Mı Olacak?

  1. Merhabalar, güzel bir yazı paylaşımı sağlamışsınız. Hem anlamlı hem kalite ve dahası da akıcılıkla beraber sade olmuş bu fazlasıyla hoşuma gitti. İlerleyen süreçlerde başarılarınızın daha da devamını dilerim.

    İyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir