iPhone 7 Plus Retro Edition’ı Merakla Bekleyenlere Müjde!

30 Oca

iPhone kullanıcılarının merakla beklediği iPhone serisinin yeni ürünü olan, iPhone 7 Plus Retro Edition’un görselleri Apple tarafından paylaşıldı. iPhone serisinin yeni modeli olan bu telefon, hem ileri teknolojiyi hemde nostaljiyi bir araya getirdi. Colorware’nin piyasada bulunan akıllı telefonlara modifiye yaparak yeniden sunduğunu birçoğumuz biliyoruz.  iPhone 7 Plus’ı yenileyerek yeniden yaratan Colorware tüm iPhone kullanıcılarına farklı bir ürün sunmuş oldu.

Apple’ın en eski logosunu kullanarak yeniden yarattığı bu telefonun görselliği dışındaki tek farkı fiyatının serideki diğer telefonlardan daha yüksek olması. Teknik özellikleri ise hemen hemen aynı. ABD’de raflara konacak olan yeni modelin fiyatı 1899 dolar. Serinin bir önceki modeli olan iPhone 7 Plus ile neredeyse çok bir fark yok. Nostalji seviyorum ama teknolojiden de geri kalamam diyorsanız neredeyse 1000 dolar fark karşılığında  bu telefona kavuşmuş olacaksınız. Aslında iPhone serisinde birçok model arasında çok büyük farklar olmamasına rağmen fiyat farkı oldukça yüksek olmaktadır. İnsanlar yeni modeller satışa sunulmadan mağaza önlerinde saatlerce bekleyerek uzun kuyruklar oluşturmaktadır.

Bir önceki telefonuna kıyasla sadece fiyatının farklı olmasına rağmen insanlar büyük heyecanla yeni modelin satışa sunulmasını bekliyorlar. Sadece logosundaki renklendirme ve bir kaç tasarım farkıyla 1000 dolar gibi bir fiyat farkı ile satışa sunulacak olan bu yeni ürün, daha önceki modeller gibi satışa sunulduğu anda tükenecek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir