HTC’den Ağzınızı Açık Bırakacak Yeni Konsept

15 Nis

Son modelleri ile hedeflediği oranda başarı elde edemeyen HTC, yeni modellerde halâ ne derece iddialı olduğunu kanıtlamak istiyor. Eğer iddia edilen son konsept gerçeği yansıtmakta ise, Tayvanlı firma bu iddiasını da ispatlayabilir.

HTC Exon, Tayvanlı şirketin kamuoyuna sunacağı en yeni konsept telefon olacak gibi. Söz konusu cihaz, ünlü tasarımcı Hege tarafından tasarlandı ve görünüm konusunda tam not aldı. Oldukça ince çerçevelere sahip bu benzersiz telefon alt ve üst kısımlardan hafif bir kavisle tasarlandı. Alt kısmında üç adet şık tuş bulunan cihazın sol üst köşesinde de küçük bir HTC logosu bulunuyor.

HTC Exon, ön tarafa bakan dört hoparlör seti ile beraber geliyor ve 5.5 boyutunda ekrana sahip. Henüz teknik özellikleri konusunda bilinen detay olmamakla birlikte tasarımın arka kısmı da oldukça etkileyici ve görünüyor. Konsept bir tasarım olması nedeniyle satışa sunulacağı kesin olmayan HTC Exon piyasaya çıkmasa bile her zaman bir tasarım harikası olarak örnek teşkil edecek modellerden birisi olacak gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir