He-Man Geri Dönüyor

15 May

Çocukluğumuzda kalbimizde ve zihnimizde sürekli yer eden süper kahramanlardan biri de He- Man’di. Şimdi de çocukluğun saf duygularıyla özlediğimiz He- Man’in filmi vizyona girerek tekrar bizlerle buluşacak. Önceki yapımları hiç beğenilmeyen He- Man’in bu versiyonu heyecanla bekleniyor.

Vizyon Tarihi Belli Oldu

18 Aralık 2019’da film vizyona girecek olan filmin çekimlerine henüz başlanmadı.Yıllardır beyaz perdeye uyarlanmaya çalışılan He- Man’i henüz hiçbir yapım hakkıyla başaramadı. Fakat bu sefer daha umutlu bir şekilde He-Man ve Universe Masters’ın güzelce ve hakkıyla aktarılmasını bekliyoruz. Filmin senaryosunu David S. Goyer yazacak ve bu yapımın arkasında Sony var. Bu da iyi bir film çıkacağı konusunda umutları yeşerten cinsten bir haber.

Filmin Yapımcısı Sony Olacak

Entertaintmen Weekly kaynağından alınan habere göre daha önce de The Dark Knight, Blade, Man of Steel gibi başarılı filmlerin senaryoların altında imzası bulunan  David S. Goyer ayrıca yapımcı koltuğuna da oturacak. Sony en iyi oyuncu kadrolarıyla görüşmelere başlamış bile.

2 thoughts on “He-Man Geri Dönüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir