Estetikte Yeni Rekortmen İrem Derici Olacak

15 Şub

İrem Derici, gerek sosyal medya da gerekse televizyon dünyasında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Şarkılarının yanı sıra attığı sıra dışı tweetleri ve lafları ile gündem olmayı başarmaktadır. İrem Derici’nin sık sık gündeme gelen başka bir yanı da estetik ve burnu olmaktadır. Estetikle 16 yaşında tanıştığını şimdiki halini alabilmesi için üç kez ameliyata girdiğini söyleyen İrem Derici, yaptığı röportajda”Estetikte Ajda Pekkan’ı Geçeceğim” açıklaması da son zamanlarda sürekli konuşulan bir konu haline geldi.

Son bir yılda İrem Derici’nin yaşadığı değişim elbette gözlerde kaçmış değil. 30 yaşına geldiği zaman artık kendisinde güzellik takıntısı oluşmaya başladığını ve bu yüzden önce fazla kilolarından kurtulmak için 25 kilo verdiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde ise, göğüslerini büyüterek yine gündeme gelen İrem Derici bu güne kadar, sayısız botoks, üç burun, diş ve göğüs ameliyatı geçirdi. Ayrıca ağzın çok büyük diktir gibi yorumlara da ” Kusura Bakmayın Öyle Bir Plastik Cerrahi Henüz Yok” diyerek olsa yaptıracak gibi bir izlenim yarattı. Kendisinin başka bir şansının olmadığını ekleyerek bizlere bu estetiklerin devamının geleceğini dile getirmektedir.

Kendisinin de dediği gibi estetikte yeni rekortmen olarak Ajda Pekkan’ı geçeceğine ilerleyen yıllarda kesin gözüyle bakılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir