Efsane Filminin Yıldızı Michael Mantenuto 35 Yaşında Öldü

19 Nis

Disney’in efsane filmi de içersin de olmak üzere çok sayıda yapımında rol alan ünlü karakter Micheal Mantenuto 35 yaşında hayatına son verdi.

 

Bir Yıldız Daha Kaydı

Dünyada beğeniyle izlenen Efsane filminin başrol oyuncusu Micheal Mantenuto arabada ölü olarak bulundu. Yapılan otopsi değerlendirmesi sonucunda silahla kendini vurarak hayatına son verdiği anlaşılan aktör sevenlerini yasa boğdu. Pazartesi günü Saltwater Eyalet parkının yanında park halindeki arabasının içerisinde intihar eden yıldız tüm kamuoyunu şoka uğrattı. Tıbbi raporlar sonucunda ölümü hakkında kesin olarak kendisini silahla vurduğu tespit edilen başarılı oyuncunun bunu neden yaptığı hakkında herkes büyük merak içerisinde.

Ünlü aktör sadece filmlerde yer almamış 1980 Olimpiyat oyunlarında ABD hokey takımın da görev almıştır. Ünlü aktör hokey spor dalında da oyunculuğu kadar başarı göstemiştir.

Hayranlarını yasa boğan bu elim hadise sonrası; binlerce insan öldüğü yere gidip mum yaktı ve göz yaşı döktü. Birçok medya organı aktörün hayatını yayınladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir