Dizisi Çekilen Filmlere Yenileri Ekleniyor

1 Oca

Daha önce izlemiş olmamıza rağmen her defasında büyük bir dikkatle izlediğimiz filmlerin dizi versiyonları çekilmeye başladı. Fargo ve Fidye gibi büyük bir izleyici kitlesine sahip filmlerin ardından Rambo filmi de dizi olarak yeniden çekilen filmler arasına katılmaya hazırlanıyor.

1982 yapımı Rambo filminin dizi versiyonu olan  Rambo: New Blood (Rambo: Yeni kan) uzun zamandır beklediğimiz dizilerden bir tanesiydi. Hatta filmin diziye çevrilmiş halinde Sylvester Stallone’nin yer alacağı iddialar arasındaydı. Fox kanalında yayınlanacağı düşünülen filmde, Sylvester Stallone’nin yer alacağı iddiası oyuncunun kendisi tarafından yalanlanmıştı. Rambo filminin dizi versiyonu olan Rambo: New Blood’un yayın tarihi henüz belli değil. Filmin efsanevi karakteri olan Sylvester Stallone dizide olmasa da, bu yeni dizi izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Snatch (Kapışma), Brad Pitt’in başrolünü canlandırdığı film dizisi çekilen filmler arasında yerini çoktan aldı. 16 Mart’ta ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan film şimdiden tam not almayı başarmış durumda. Dizi de Brad Pitt’in yerine karşımıza, Harry Potter yıldızlarından olan Rupert Grint çıkmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir