Android Telefonlar İçin En İyi Müzik Oynatıcılar

1 Mar

Artık android telefonların çoğu mükemmel ses sistemlerine sahip üretilmektedir. MP3 çalar ve radyolar durum böyle olunca tarihin tozlu sayfalarında yerini almaktadır. Artık birçok insan müzik dinlerken akıllı telefonları kullanmaktadır. Ses özelliklerinin bu harika olarak yapılması müzik oynatıcılarının da kusursuz olmasını zorunlu kılmaktadır. Android telefonlar için Play Store’da birçok müzik oynatıcısı uygulaması mevcut ama hangisinin daha iyi hangisinin daha kötü olduğunu deneme yoluyla anlamak oldukça zor olmaktadır. En iyi müzik oynatıcısını arıyorsanız bu liste tam size göre.

  • Poweramp Music Player:  Android için müzik oynatıcısı uygulamaları arasında Play Store’da en popüler uygulamaların en başında Poweramp gelmektedir.Poweramp, alac, flac, wma, wav, ogg, m3u, pls gibi birçok çalma listesi formatını destekleyecek biçimde hazırlanmış.  Bas ve Tiz ayarları, stereo ekstansion, mono karıştırma  gibi birçok özelliği de bünyesinde barındırmaktadır.
  • GoneMad Music Player: Play Store’da çok popüler olmasa da Android telefonlar için en iyi müzik oynatıcılarından bir tanesi de GoneMad uygulamasıdır. uygulama birçok müzik formatını desteklemektedir. 1000’e yakın tema çeşidi ve gapless oynatma, uyku zamanlayıcısı, crossfade, cuesheet, etiket düzenleme gibi özelliklere sahiptir.
  • Blacplayer Music Player:  En popüler uygulamalardan biri de Blackplayer uygulamasıdır. Uygulamayı tamamen kişiselleştirebilir ve kendinize ait birçok müzik listesi oluşturabilirsiniz.
  • Phonograph Music Player: Ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulama da Android telefonlar için kullanılan en popüler uygulamalardan biridir. Bu uygulamayı da kişiselleştirerek kullanabilrisiniz. Ayrıca diğer tüm uygulamalar gibi bir müzik oynatıcısının sahip olması gereken birçok özelliğe sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir